Nota prawna
bogumil
23/04/2013 17:11

Serwis internetowy www.stoczek.pl jest własnością Domu Zakonnego Zgromadzenia Księży Marianów w Stoczku Klasztornym (Warmińskim), Adres: Stoczek Klasztorny 30, 11-106 Kiwity marianie@stoczek.pl

Treści zawarte w serwisie www.stoczek.pl nie stanowią oferty. Powinny być traktowane jako informacje na temat działalności duszpasterskiej Domu Zakonnego Zgromadzenia Księży Marianów w klasztorze w Stoczku Klasztorny (Warmińskim).

Na stronie publikujemy najbardziej aktualne informacje o naszej działalności. Treść stron internetowych oraz zawartość serwisu internetowego www.stoczek.pl – zdjęcia, filmy, nagrania audio, obiekty graficzne i pliki –, chronione są przepisami prawa autorskiego. Nie wolno ich rozpowszechniać ani publikować bez zgodny autora. Wszelkie naruszenia praw autorskich są zabronione i podlegają odpowiedzialności cywilnej i karnej, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Właścicielem wszystkich zdjęć, treści artykułów, elementów graficznych (w tym logo) oraz nagrań audio i wideo prezentowanych na serwisie internetowym www.stoczek.pl jest Dom Zakonny Zgromadzenia Księży Marianów w Stoczku Klasztornym (Warmińskim), Adres: Stoczek Klasztorny 30, 11-106 Kiwity.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zapisu noty prawnej serwisu internetowego www.stoczek.pl w przyszłości.

Logowanie