Rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw

Rekolekcje odbyły się w dniach od 9 do 15 lipca 2012 roku. Były to pięciodniowe rekolekcje dla małżeństw opracowane w oparciu o Tajemnice Światła Różańca świętego, z uwzględnieniem elementów formacji kościoła domowego praktykowanych w kręgach kościoła domowego w Ruchu Światło-Życie.

   Rekolekcje zostały zorganizowane i przygotowane przez małżeńskie pary animatorów ze Wspólnoty Dobrego Pasterza w Olsztynie. Moderatorem prowadzącym rekolekcje był ks. Sławomir Ropiak, który jest też moderatorem Wspólnoty Dobrego Pasterza funkcjonującej w ramach Ruchu Światło-Życie.

 

W rekolekcjach uczestniczyło 9 par małżeńskich, które przyjechały razem z dziesięciorgiem dzieci. W sumie na rekolekcjach były 32 osoby.
W tym czasie gdy rodzice byli zajęci, dwie opiekunki Zosia i Weronika czuwały nad dziećmi i zajmowały się nimi. Od strony muzycznej uczestnikom rekolekcji służyła Ola.
Dzięki życzliwości Księdza Kustosza i pełnej oddania posłudze osób, które mieszkają i pracują w klasztorze rekolekcje były owocne oraz pełne pokoju i radości.

 
 

 
 
Logowanie