Młodzież ze Stoczka na koncercie - Full Power Spirit w Olsztynie

W niedzielne popołudnie 25.11.2012r.,   grupa dziewcząt i chłopców z parafii w Stoczku Klasztornym, razem z ks. proboszczem pojechała do Olsztyna na koncert ewangelizacyjny zespołu Full Power Spirit. Koncert odbył się w kościele garnizonowym, a rozpoczął się o godz. 18.00. Atmosfera podczas koncertu była wspaniała, żywiołowa, przeplatana dialogami i świadectwami z życia artystów. Niewątpliwie pobudzały one uczestników do większej refleksji i zamyślenia nad życiem, wiarą i relacją do Pana Boga.

Zespół Full Power Spirit istnieje od 2001 roku. W trakcie swojej działalności stał się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tworzą go raperzy: Miras, Picia i Dzyrooo, toruński Dj Ike (należący do czołówki Polskich Dj`i grających czarną muzykę), wokalistka Olga Szomańska, beat-boxer PRYK i saksofonista Tomek Busławski, a na co dzień wspomaga  4-osobowy zespół instrumentalistów.  W trakcie swojej działalności zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski: w Niemczech - podczas Światowych Dni Młodzieży, w Austrii - na Europejskim Spotkaniu Młodych w Mariazell, w Bułgarii - na Międzynarodowym Festiwalu w  Bełozem oraz w Belgii i na Litwie.

Po prawie 2 godzinnym koncercie, rozbawieni i zachwyceni tym artystyczno – ewangelizacyjnym wydarzeniem powróciliśmy do Stoczka Klasztornego.

Logowanie