Rekolekcje dla małżeństw w Stoczku Klasztornym ze Wspólnoty Dobrego Pasterza z Olsztyna (04.07.2011-10.07.2011r)

Rekolekcje dla małżeństw przygotowane w oparciu o Podręcznik Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego "Oaza Nowego Życia pierwszego stopnia" z uwzględnieniem elementów formacji kościoła domowego praktykowanych w kręgach kościoła domowego w Ruchu Światło-Życie.

Rekolekcje odbyły się w dniach od 4 do 10 lipca 2011 roku. Były to pięciodniowe rekolekcje dla małżeństw przygotowane w oparciu o Podręcznik Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego "Oaza Nowego Życia pierwszego stopnia" z uwzględnieniem elementów formacji kościoła domowego praktykowanych w kręgach kościoła domowego w Ruchu Światło-Życie.
   Rekolekcje zostały zorganizowane i przygotowane przez małżeńskie pary animatorów ze Wspólnoty Dobrego Pasterza w Olsztynie. Moderatorem prowadzącym rekolekcje był ks. Sławomir Ropiak, który jest też moderatorem Wspólnoty Dobrego Pasterza funkcjonującej w ramach Ruchu Światło-Życie.
   W rekolekcjach uczestniczyło 9 par małżeńskich, które przyjechały razem z ośmiorgiem dzieci. W sumie na rekolekcjach było 31 osób.
   W tym czasie gdy rodzice byli zajęci, dwie opiekunki Rozalia i Ania czuwały nad dziećmi i zajmowały się nimi. Na rekolekcjach był tez z nami alumn Adrian z Seminarium Duchownego "Hosianum" w Olsztynie, który w ten sposób odbywał swoją coroczną praktykę w okresie wakacji. Od strony muzycznej uczestnikom rekolekcji służyła Ola.
   Dzięki życzliwości i pełnej oddania posłudze osób, które mieszkają i pracują w klasztorze rekolekcje odbyły się w pokoju i radości.
Jerzy i Jolanta Gontarz  

Logowanie